کلاس‌های صداسازی آنلاین وکالیرضا

دورۀ کلاس‌های صداسازی آنلاین 

کلاس صداسازی آنلاین

کلاس صداسازی آنلاین

مرحله‌اول :

دوستانی که شرایط شرکت کردن در کلاس حضوری را ندارند، می‌توانند با تهیه کردن پکیج آموزش صداسازی استاد علیرضا پوراستاد دوره‌های خوانندگی و صداسازی آنلاین خود را آغاز کنند و با مفاهیمی مانند معرفی محدوده‌های صوتی، شناخت کلی حنجره، صدای سینه (Chest voice)، صدای سر (Head voice) و تمرینات رسیدن به صدای سر، فارنجیل (Pharyngeal)، رزوناتورها،رسیدن به صدای درست (خوانندگی)، جایگاه‌های تشدید صدا، تمرینات وارم آپ (WarmUp)، پرورش و تقویت صدا، بهداشت صوتی و آنالیز صدا آشنا شوند و بعد از گذراندن دوره‌های آنلاین صداسازی، وارد مرحلۀ دوم آموزش شوند.

مرحلۀ دوم :

هنرجویان با استاد علیرضا پوراستاد یک جلسه کلاس آنلاین رایگان جهت تحلیل وضعیتشان، سوال و جواب، رفع اشکال و تمرینات تکمیلی دارند.

ساختار کلاس‌های صداسازی و خوانندگی در وکالیرضا چگونه است ؟

در کلاس صداسازی وکالیرضا، با بکارگیری روش‌های نوین و کارآمد در سطح جهانی در حوزه صداسازی، هرآنچه که برای رسیدن به بهترین صدای منحصر به فرد خود نیاز دارید را در اختیارتان قرار می‌دهیم.

(برای اهمیت صداسازی در آواز و خوانندگی به مقالات آموزشی مراجعه کنید)

چه کسانی می‌توانند در کلاس‌های صداسازی و خوانندگی وکالیرضا شرکت کنند ؟

  • اگر شما هیچ‌گونه آشنایی قبلی با صداسازی و خوانندگی ندارید ولی علاقه‌مند به یادگیری و خواندن هستید، می‌توانید با شرکت در کلاس‌های صداسازی و خوانندگی وکالیرضا از ابتدا اصولی و با برنامه‌ریزی، صدای خود را برای درست خواندن تربیت کنید.
  • اگر شما تجربه‌ی صداسازی و یا خوانندگی دارید، می‌توانید برای اصلاح مسیر قبلی، آشنایی با روش‌های صداسازی علمی و بین المللی برای شناخت بهتر تکنیک‌های صداسازی، در کلاس‌های صداسازی وکالیرضا شرکت کنید.
  • اگر دوره‌های مختلف صداسازی و خوانندگی را گذرانده‌اید و در حال تدریس هستید، با هماهنگی و شرکت در کلاس‌های وکالیرضا می‌توانید بعد از گذراندن یک دوره مربی‌گری و کلاس‌های تئوری صداسازی به عنوان همکار و مربی ( برای همکاری با وکالیرضا اینجا کلیک کنید)در وکالیرضا مشغول به کار شوید.

 

هدف از شرکت در کلاس‌های صداسازی و خوانندگی وکالیرضا چیست ؟

به عنوان یک خواننده، شما باید صدای آوازی خود را پیدا کنید تا در بازار موسیقی موفق‌تر باشید. آواز خواندن یک هنر است و اینکه تا چه حد خوب بخوانید، تا حد زیادی بستگی به این دارد که چگونه می‌توانید به بهترین صدای منحصر به فرد خود برسید.

شاید زیاد شنیده‌اید که صداها به سوپرانو، مزو، تنور و باس دسته‌بندی می‌شوند، اما این به این معنی نیست که شما باید به یکی از آن‌ها اکتفا کنید زیرا با این دسته‌بندی، شما فقط محدود به خواندن تعدادی نت در صداسازی و خوانندگی می‌شوید و این در حالی است که شما می‌توانید توانایی‌های خود را گسترش بدهید و با تمرین و آگاهی در محدودۀ وسیع‌تری بخوانید. دسته‌بندی صدا فقط برای کمک به شما در پیدا کردن سطحی که می‌توانید در آن، بهتر و مطمئن‌تر بخوانید لازم است و فقط ذات و ماهیت صدای اولیۀ شما است نه صدایی که قرار است به آن برسید.

برای ثبت نام در کلاس‌های صداسازی وکالیرضا، وارد بخش ثبت‌نام کلاس شوید و از طریق لینک ثبت‌نام اقدام کنید.

    سبد خرید