کلاس‌های صداسازی حضوری

کلاس‌های آموزش صداسازی وکالیرضا در سه مرحله برگزار می‌شود

هنرجویان بهتر است هر مرحله را به ترتیب پشت سر بگذارند تا بتوانند با آمادگی لازم وارد مرحلۀ بعد شوند.

vocal class-vocalireza

مرحلۀ اول :

شرکت در ورکشاپ (کارگاه) صداسازی است. در این مرحله هنرجو با مفاهیمی مانند معرفی محدوده‌های صوتی، رزوناتورها،  جایگاه‌های تشدید صدا، تمرینات وارم آپ (WarmUp)، پرورش و تقویت صدا، بهداشت صوتی و آنالیز صدا آشنا می‌شوند.

هنرجویان پس از گذروندن ورکشاپ، تعیین سطح می‌شوند و در صورت گرفتن امتیاز لازم و کافی می‌توانند وارد مرحلۀ دوم آموزش شوند.

مرحلۀ دوم :

شرکت در کلاس‌های گروهی که به صورت کلاس صداسازی حضوری برگزار می‌شود، است. کلاس‌های گروهی صداسازی دارای دو سطح است. در سطح اول حداکثر تعداد هنرجویان کلاس ده نفر است و در سطح دوم حداکثر تعداد هنرجویان در کلاس سه نفر است.

بعد از گذراندن کلاس‌های گروهی، هنرجویان آزمون می‌دهند و درصورت کسب نمرۀ قبولی، وارد مرحلۀ سوم می‌شوند.

مرحلۀ سوم :

شرکت در کلاس‌های خصوصی است و بعد از گذراندن مرحلۀ آخر، علاوه بر تولید یک آهنگ به عنوان دستیار مربی صداسازی، هنرجویان به عنوان یک خواننده پا در عرصۀ موسیقی و خوانندگی می‌گذارند.

ساختار کلاس‌های صداسازی و خوانندگی در وکالیرضا چگونه است ؟

در کلاس صداسازی وکالیرضا، با بکارگیری روش‌های نوین و کارآمد در سطح جهانی در حوزه صداسازی، هرآنچه که برای رسیدن به بهترین صدای منحصر به فرد خود نیاز دارید را در اختیارتان قرار می‌دهیم.

(برای اهمیت صداسازی در آواز و خوانندگی به مقالات آموزشی مراجعه کنید)

چه کسانی می‌توانند در کلاس‌های صداسازی و خوانندگی وکالیرضا شرکت کنند ؟

  • اگر شما هیچ‌گونه آشنایی قبلی با صداسازی و خوانندگی ندارید ولی علاقه‌مند به یادگیری و خواندن هستید، می‌توانید با شرکت در کلاس‌های صداسازی و خوانندگی وکالیرضا از ابتدا اصولی و با برنامه‌ریزی، صدای خود را برای درست خواندن تربیت کنید.
  • اگر شما تجربه‌ی صداسازی و یا خوانندگی دارید، می‌توانید برای اصلاح مسیر قبلی، آشنایی با روش‌های صداسازی علمی و بین المللی برای شناخت بهتر تکنیک‌های صداسازی، در کلاس‌های صداسازی وکالیرضا شرکت کنید.
  • اگر دوره‌های مختلف صداسازی و خوانندگی را گذرانده‌اید و در حال تدریس هستید، با هماهنگی و شرکت در کلاس‌های وکالیرضا می‌توانید بعد از گذراندن یک دوره مربی‌گری و کلاس‌های تئوری صداسازی به عنوان همکار و مربی ( برای همکاری با وکالیرضا اینجا کلیک کنید)در وکالیرضا مشغول به کار شوید.

 

هدف از شرکت در کلاس‌های صداسازی و خوانندگی وکالیرضا چیست ؟

به عنوان یک خواننده، شما باید صدای آوازی خود را پیدا کنید تا در بازار موسیقی موفق‌تر باشید. آواز خواندن یک هنر است و اینکه تا چه حد خوب بخوانید، تا حد زیادی بستگی به این دارد که چگونه می‌توانید به بهترین صدای منحصر به فرد خود برسید و به همین دلیل برای یادگیری صحیح علم صداسازی بهتر است که در کلاس‌های صداسازی و خوانندگی شرکت کنید.

شاید زیاد شنیده‌اید که صداها به سوپرانو، مزو، تنور و باس دسته‌بندی می‌شوند، اما این به این معنی نیست که شما باید به یکی از آن‌ها اکتفا کنید زیرا با این دسته‌بندی، شما فقط محدود به خواندن تعدادی نت در صداسازی و خوانندگی می‌شوید و این در حالی است که شما می‌توانید توانایی‌های خود را گسترش بدهید و با تمرین و آگاهی در محدودۀ وسیع‌تری بخوانید. دسته‌بندی صدا فقط برای کمک به شما در پیدا کردن سطحی که می‌توانید در آن، بهتر و مطمئن‌تر بخوانید لازم است و فقط ذات و ماهیت صدای اولیۀ شما است نه صدایی که قرار است به آن برسید.

 

    سبد خرید